Maszyny czyszczące - Gdynia

Dodaj ogłoszenie

Numatic Hearson

Adres: Morska 232, 81-006 Gdynia

E-mail: biuro@haerson.pl

Telefon: 609133034

Opis

Numatic Hearson – dealer angielskiego producenta Numatic. W serwisie można znaleźć profesjonalne urządzenia czyszczące. Firma oferuje doradztwo, obsługę zamówień i serwis urządzeń. Przedsiębiorstwo sprzedaje automatyczne maszyny czyszczące, szorowarki do podłóg i posadzek, solidne wózki do sprzątania, wózki hotelowe, profesjonalne odkurzacze przemysłowe i piorące. Produkty można zamówić w bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

Euro Mop

Adres: Morska 232, 81-006 Gdynia

E-mail: sklep@euro-mop.pl

Telefon: 505525535

Opis

Euro Mop – sklep internetowy z maszynami czyszczącymi. W ofercie można znaleźć mopy do mycia podłóg, sprzęt ręczny do sprzątania, parownice, wózki hotelowe i szpitalne. Ponadto sklep oferuje parownice, akcesoria do maszyn czyszczących, maszyny czyszczące bateryjne, kablowe, samojezdne, a także szorowarki i froterki do podłóg i posadzek.

Fortech

Adres: Chwarznieńska 29 , 81-602 Gdynia (oddział Gdańsk)

E-mail: sklep.gdynia@fortech.biz.pl

Telefon: 585008956

Opis

Fortech – autoryzowany dealer Karcher, Husqvarna, Stiga, Honda, Kubota, Tifermec. W ofercie firmy możemy wyróżnić szorowarki kompaktowe, prowadzone ręcznie, szorowarki step-on czy szorowarki z fotele operatora. W Fortech można zamówić profesjonalne myjki parowe, które można wykorzystać do doczyszczania rozmaitych powierzchni za pomocą ekologicznej, suchej pary.

Euro Matic

Adres: Morska 232, Gdynia

E-mail: sklep@euro-matic.pl

Telefon: 505605601

Opis

Euro Matic – dealer urządzeń czyszczących Numatic, właściciel firmy – Bartosz Wiśniewski. W sklepie internetowym możesz kupić między innymi odkurzacze profesjonalne, odkurzacze piorące, odkurzacze przemysłowe, szorowarki do podłóg, polerki do podłóg, maszyny do mycia podłogi,

Myjki parowe Ceneo

Adres: Legnicka 48G, 54-202 Wrocław

Opis

Ceneo – jeden z największych serwisów z branży e-commerce. Jedną z rozbudowanych kategorii są myjki parowe: https://czyszczacamaszyna.pl/myjki-parowe-ceneo W tym serwisie możesz sobie porównać ceny i kupić online najtańszą maszynę parową.

Haerson

Adres: Morska 232, 81-006 Gdynia

E-mail: biuro@haerson.pl

Telefon: 583520973

Opis

Hearson – firma posiada długi staż – na polskim rynku od 2005 roku. Pięć lat później marka została autoryzowanym dealerem maszyn czyszczących Numatic. Profesjonalny sprzęt dla firm sprzątających i szeroko pojętego przemysłu. Hearson oprócz sprzedaży maszyn oferuje także wynajem urządzeń czyszczących w dobrym stosunku ceny do jakości.