Maszyny czyszczące - Kraków

Dodaj ogłoszenie

HAKO POLSKA Sp. z o.o.

Adres: Czerwone Maki 63, 30-392 Kraków (oddziały w całej Polsce)

E-mail: logistyka@hako.pl

Telefon: 48126221628

Opis

Hako – firma z 20 letnim doświadczeniem w branży maszyn czyszczących. Przedsiębiorstwo posiada oddziały w całej Polsce. Marka zajmuje się sprzedażą i dystrybucją zamiatarek bezpyłowych, szorowarek automatycznych, polerek, odkurzaczy przemysłowych oraz profesjonalnych środków czyszczących.

Zamow-myjnie.pl

Adres: Krakowska 106, 32-010 Dojazdów

E-mail: pawel.wojcikiewicz@greensteam.pl

Telefon: 662408183

Opis

Zamów Myjnie – największa baza w Polsce z myjniami parowymi. Celem powstania serwisu jest promowanie technologii parowej, która jest ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia człowieka.  

Greensteam

Adres: Prof. Romana Lipowicza 75 , 80-809 Gdańsk

E-mail: gdansk@greensteam.pl

Telefon: 609300442

Opis

Greensteam – mobilne myjnie parow. Jeden z największych liderów w Polsce z branży maszyn i urządzeń parowych do czyszczenia różnych powierzchni. Marka dostarcza nowoczesne systemy czyszczące dla myjni parowych, profesjonalnych firm sprzątających oraz zakładów przemysłowych. Firma dostarcza także odkurzacze pianowe i piorące.

Myjki parowe Ceneo

Adres: Legnicka 48G, 54-202 Wrocław

Opis

Ceneo – jeden z największych serwisów z branży e-commerce. Jedną z rozbudowanych kategorii są myjki parowe: https://czyszczacamaszyna.pl/myjki-parowe-ceneo W tym serwisie możesz sobie porównać ceny i kupić online najtańszą maszynę parową.