Maszyny czyszczące - Warszawa

Dodaj ogłoszenie

Horeca-Serwis

Adres: Wschodnia 18 , 05-075 Warszawa Wesoła

E-mail: biuro@horecaserwis.pl

Telefon: 503193796

Opis

Horeca-Serwis – sklep online z maszynami czyszczącymi. Oferuje także własną wypożyczalnię maszyn w dobrej i atrakcyjnej na rynku cenie.

BKF Warszawa

Adres: Szkolna 11, 05-126 Wólka Radzymińska k/Warszawy

E-mail: biuro@bkfwarszawa.com.pl

Telefon: 509777103

Opis

BKF Warszawa – dystrybutor chemii gospodarczej i środków czystości. Firma zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą automatów do mycia posadzek, szorowarek, polerek, odkurzaczy, zamiatarek oraz artykułów do sprzątania ręcznego.

Cleantec

Adres: Na Skraju 68 , 02-197 Warszawa

E-mail: biuro@cleantec.com.pl

Telefon: 501147060

Opis

Cleantec – sklep zawiera maszyny do mycia podłóg prowadzone oraz z siedzeniem dla operatora. W ofercie można także znaleźć zamiatarki, szorowarki i polerki jednotarczowe, odkurzacze piorące. Można również zamówić maszyny parowe, a dokładniej parownice do wszechstronnego zastosowania.

Clean Matic

Adres: Wasilkowska 12c, 04-938 Warszawa

E-mail: biuro@clean-matic.pl

Telefon: 510175803

Opis

Clean Matic – sklep internetowy, gdzie można zamówić automaty myjące, odkurzacze piorące, profesjonalne i przemysłowe, wózki hotelowe, szorowarki i polerki. W sklepie dostępny jest także cennik, co może być bardzo pomocne przy zakupie maszyny do mycia podłóg.

Do Sprzątania

Adres: Marii Zientary-Malewskiej 26, 10-302 Olsztyn (oddziały w całej Polsce)

E-mail: info@agapit.pl

Telefon: 606326896

Opis

Do Sprzątania – sklep internetowy z automatami do mycia posadzek i maszynami do mycia podłóg. W ofercie znajdują się także maszyny parowe, zamiatarki, szorowarki czy polerki. W sklepie można także kupić odkurzacze piorące, przemysłowe i profesjonalne.

e-Sklep BHF

Adres: Dzielna 21 lok. 9 , 01-029 Warszawa

E-mail: info@sklep-bhf.pl

Telefon: 228365805

Opis

e-Sklep BHF – sklep internetowy zajmujący się sprzedażą artykułów higienicznych, chemii gospodarczej, profesjonalnej i samochodowej. Ponadto przedsiębiorstwo oferuje urządzenia czyszczące do podłóg, takie jak: odkurzacze, szorowarki jednotarczowe, zmywarki i polerki. W sklepie można znaleźć także bogatą ofertę profesjonalnych myjek ciśnieniowych do wszechstronnego zastosowania w przemyśle i nie tylko.

HAKO POLSKA Sp. z o.o.

Adres: Czerwone Maki 63, 30-392 Kraków (oddziały w całej Polsce)

E-mail: logistyka@hako.pl

Telefon: 48126221628

Opis

Hako – firma z 20 letnim doświadczeniem w branży maszyn czyszczących. Przedsiębiorstwo posiada oddziały w całej Polsce. Marka zajmuje się sprzedażą i dystrybucją zamiatarek bezpyłowych, szorowarek automatycznych, polerek, odkurzaczy przemysłowych oraz profesjonalnych środków czyszczących.

Fair Play Plus

Adres: Piłsudskiego 257 , 05-270 Marki /k Warszawy

E-mail: fairplayplus@op.pl

Telefon: 801000115

Opis

Fair Play Plus – dystrybutor maszyn czyszczących, a także rozmaitych środków czystości. Marka oferuje profesjonalny sprzęt dla firm sprzątających, zakładów przemysłowych, myjni, biur, hoteli, restauracji oraz szkół. Przedsiębiorstwo jako wiodący lider jest polskim dostawcą maszyn czyszcząco-sprzątających Ghibli & Wirbel – odkurzaczy przemysłowych, szorowarek oraz zmywarek do podłóg i froterek.

Myjki parowe Ceneo

Adres: Legnicka 48G, 54-202 Wrocław

Opis

Ceneo – jeden z największych serwisów z branży e-commerce. Jedną z rozbudowanych kategorii są myjki parowe: https://czyszczacamaszyna.pl/myjki-parowe-ceneo W tym serwisie możesz sobie porównać ceny i kupić online najtańszą maszynę parową.