Maszyny czyszczące - dolnośląskie

Dodaj ogłoszenie

ASC PRO

Adres: Działdowska 30, 51-427 Wrocław

E-mail: biuro@asc-pro.pl

Telefon: 609982997

Opis

ASC PRO – autoryzowany partner Karcher z Wrocławia. W sklepie można zakupić maszyny czyszczące, takie jak myjki ciśnieniowe, odkurzacze, szorowarki, zamiatarki. Firma oferuje także wypożyczalnię maszyn, tj: odkurzacze piorące, przemysłowe, myjki wysokociśnieniowe zimnowodne, szorowarki kompaktowe i jednotarczowe, oraz zamiatarki i parownice Karcher.

Do Sprzątania

Adres: Marii Zientary-Malewskiej 26, 10-302 Olsztyn (oddziały w całej Polsce)

E-mail: info@agapit.pl

Telefon: 606326896

Opis

Do Sprzątania – sklep internetowy z automatami do mycia posadzek i maszynami do mycia podłóg. W ofercie znajdują się także maszyny parowe, zamiatarki, szorowarki czy polerki. W sklepie można także kupić odkurzacze piorące, przemysłowe i profesjonalne.

Szorowarki24

Adres: Kwidzyńska 4 , 51-416 Wrocław

E-mail: biuro@mbprojekt.eu

Telefon: 505173233

Opis

Szorowarki24 – katalog produktów, gdzie można zamówić maszyny do mycia podłóg, szorowarki i zamiatarki. Przedsiębiorstwo jako autoryzowany dealer Numatic oferuje także profesjonalny serwis i wynajem urządzeń czyszczących.

Agapit

Adres: Marii Zientary-Malewskiej 26, Olsztyn 10-302

E-mail: info@agapit.pl

Telefon: 606326896

Opis

Agapit – duża firma z wieloma oddziałami w Polsce, której główną specjalizacją jest sprzedaż i serwis maszyn do mycia podłóg i urządzeń parowych. Oprócz sprzedaży urządzeń przedsiębiorstwo oferuje także wynajem maszyn do sprzątania. Oddziały: Białystok Lębork Mysłowice Nowy Sącz Rzeszów Wrocław Łomianki

HAKO POLSKA Sp. z o.o.

Adres: Czerwone Maki 63, 30-392 Kraków (oddziały w całej Polsce)

E-mail: logistyka@hako.pl

Telefon: 48126221628

Opis

Hako – firma z 20 letnim doświadczeniem w branży maszyn czyszczących. Przedsiębiorstwo posiada oddziały w całej Polsce. Marka zajmuje się sprzedażą i dystrybucją zamiatarek bezpyłowych, szorowarek automatycznych, polerek, odkurzaczy przemysłowych oraz profesjonalnych środków czyszczących.

Myjki parowe Ceneo

Adres: Legnicka 48G, 54-202 Wrocław

Opis

Ceneo – jeden z największych serwisów z branży e-commerce. Jedną z rozbudowanych kategorii są myjki parowe: https://czyszczacamaszyna.pl/myjki-parowe-ceneo W tym serwisie możesz sobie porównać ceny i kupić online najtańszą maszynę parową.

Myjki-cisnieniowe.info

Adres: Aleja Poprzeczna 76 , 51-167 Wrocław

E-mail: biuro@cleaningcompany.com.pl

Telefon: 506191880

Opis

Myjki-cisnieniowe.info – to miejsce, gdzie można kupić na zamówienie myjkę ciśnieniową do profesjonalnego użytku. Oferta myjek ciśnieniowych zawiera:  Myjki mobilne zimnowodne Myjki zimnowodne – napęd spalinowy Myjki zimnowodne stacjonarne Myjki gorącowodne Myjki gorącowodne – podgrzew elektryczny Myjki gorącowodne – napęd spalinowy Myjki gorącowodne stacjonarne Myjki gorącowodne z wrzutnikiem Samoobsługowe stacje myjące AKCESORIA Tego rodzaju maszyny […]

Odkurzacze-przemyslowe.info

Adres: Aleja Poprzeczna 76 , 51-167 Wrocław

E-mail: biuro@cleaningcompany.com.pl

Telefon: 506191880

Opis

Odkurzacze-przemyslowe.info – to miejsce, gdzie można kupić sobie profesjonalne odkurzacze przemysłowe. Szczegółowa oferta odkurzaczy przemysłowych: uniwersalne, do pracy ciągłej, do zbierania cieczy, do zbierania ojelu, do substancji szkodliwych, antywybuchowe, do przemysłu spożywczego, do ścinków, na sprężone powietrze, samoobsługowe, akumulatorowe. Szczegółowa oferta odkurzaczy profesjonalnych: na sucho (biurowe, hotelowe), piorące (ekstraktory), plecakowe.

Maszyny-czyszczace.info

Adres: Aleja Poprzeczna 76 , 51-167 Wrocław

E-mail: biuro@cleaningcompany.com.pl

Telefon: 506191880

Opis

Maszyny-czyszczace.info – to serwis, gdzie można sobie zamówić profesjonalne automaty szorująco-zbierające, maszyny jednotarczowe (szorowarki, froterki, polerki), a także zamiatarki ręczne, bezpyłowe, zamiatarki. W ofercie także nie mogło zabraknąć chemii profesjonalnej do celów czyszczących podłogi i posadzki.

Parownice.info

Adres: Al. Poprzeczna 76 , 51-167 Wrocław

E-mail: biuro@cleaningcompany.com.pl

Telefon: 506191880

Opis

Parownice.info – serwis oferujący parownice Tecnovap. Na stronie brakuje cennika, jednak taką myjkę parową można z powodzeniem zamówić poprzez kontakt mailowy bądź telefoniczny.