Myjki parowe - parownice

Dodaj ogłoszenie

Sprzątanie zajmuje sporo cennego czasu, dlatego też warto postawić na profesjonalne myjki parowe, dzięki którym będzie można to zadanie nieco sobie ułatwić. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że para nie tylko czyści zabrudzenia, ale skutecznie zwalcza bakterie i wirusy. Oryginalne maszyny parowe są idealnym wyborem przede wszystkim dla tych osób, które chcą znacząco ograniczyć zużycie detergentów. Poniżej baza polskich firm sprzedających i wynajmujących parownice profesjonalne i przemysłowe.

Multi-matic.pl

Adres: Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn

E-mail: info@multi-matic.pl

Telefon: 508017831

Opis

Multi-matic.pl – firma, której założycielem jest Robert Szacherski z Olsztyna. Start firmy w 2009 roku. Oficjalny, polski dystrybutor parownic przemysłowych i myjek parowych profesjonalnych włoskiego producenta Tecnovap. Przedsiębiorstwo zajmuje się także sprzedażą maszyn czyszczących dla klientów z całej Polski: https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/maszyny-czyszczace/ Parownice Tecnovap Parownice mają szerokie zastosowanie w przemyśle mechanicznym, spożywczym (czyszczenie linii produkcyjnych i przenośników […]

Do Porządku

Adres: Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn

E-mail: info@doporzadku.pl

Telefon: 48508017831

Opis

Do Porządku – jest to profesjonalny serwis z ofertą na całą Polskę, gdzie można zamówić profesjonalne maszyny czyszczące do mycia podłóg drewnianych, sportowych czy sklepowych. W ofercie można wyróżnić maszyny kablowe, bateryjne oraz samojezdne do czyszczenia podłogi oraz posadzki. Nasza marka zajmuje się także sprzedażą szorowarek i polerek (froterek) do podłóg. Oferta maszyn czyszczących: https://doporzadku.pl/k/maszyny-czyszczace/ […]

Myjki.biz

Adres: Nad Jarem 4, Olsztyn 10-900

E-mail: info@myjki.biz

Telefon: 48508017831

Opis

Myjki.biz – polski dystrybutor, który w swojej ofercie posiada parownice przemysłowe i parownice profesjonalne włoskiego producenta Tecnovap. Myjki parowe dostępne w ofercie można wykorzystać w wielu branżach, które wymagają systematycznego sprzątania. Oferta parownic: https://myjki.biz/k/parownice/ Najważniejsze branże, gdzie myjki parowe znajdą swoje zastosowanie: Zakłady spożywcze: czyszczenie piecy piekarniczych i linii produkcyjnych, dezynfekcja kratek ściekowych, usuwanie tłuszczów, […]

Horeca-Serwis

Adres: Wschodnia 18 , 05-075 Warszawa Wesoła

E-mail: biuro@horecaserwis.pl

Telefon: 503193796

Opis

Horeca-Serwis – sklep online z maszynami czyszczącymi. Oferuje także własną wypożyczalnię maszyn w dobrej i atrakcyjnej na rynku cenie.

IZI Sklep

Adres: Wrząca 64 , 76-251 Kobylnica

E-mail: info@izi.sklep.pl

Telefon: 787238823

Opis

IZI Sklep – sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu, a także środków chemicznych do sprzątania. Oferta jest naprawdę szeroka. Jeżeli chodzi o maszyny czyszczące sklep oferuje odkurzacze profesjonalne, automaty czyszczące, szorowarki i polerki, zamiatarki, pady, myjki parowe profesjonalne, parownice przemysłowe. Sklep promuje także własną wypożyczalnię automatów szorujących, odkurzaczy profesjonalnych, oraz szorowarek jednotarczowych do podłog.

Euro Mop

Adres: Morska 232, 81-006 Gdynia

E-mail: sklep@euro-mop.pl

Telefon: 505525535

Opis

Euro Mop – sklep internetowy z maszynami czyszczącymi. W ofercie można znaleźć mopy do mycia podłóg, sprzęt ręczny do sprzątania, parownice, wózki hotelowe i szpitalne. Ponadto sklep oferuje parownice, akcesoria do maszyn czyszczących, maszyny czyszczące bateryjne, kablowe, samojezdne, a także szorowarki i froterki do podłóg i posadzek.

Cleanmed

Adres: Oficerska 8D/1 , 95-020 Wiśniowa Góra

E-mail: sklep@clean-med.pl

Telefon: 537507540

Opis

Cleanmed – sklep internetowy ze sprzętem do sprzątania. Można zamówić maszyny sprzątające i profesjonalną chemię w atrakcyjnej cenie. Sklep oferuje także wypożyczalnię odkurzaczy piorących na terenie Łodzi i Warszawy.

Maszynymyjace.eu

Adres: Królewiecka 195, 82-300 Elbląg

E-mail: biuro@bh-bas.com.pl

Telefon: 552331882

Opis

Maszynymyjace.eu – serwis z Elbląga z bogatą ofertą maszyn czyszczących. Za pośrednictwem strony internetowej Maszynymyjace.eu można zamówić szorowarki automatyczne i jednotarczowe, myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe, urządzenia parowe czyszczące, wózki serwisowe. Można także zamówić maszyny używane w dobrym stosunku jakości do ceny.

Fortech

Adres: Chwarznieńska 29 , 81-602 Gdynia (oddział Gdańsk)

E-mail: sklep.gdynia@fortech.biz.pl

Telefon: 585008956

Opis

Fortech – autoryzowany dealer Karcher, Husqvarna, Stiga, Honda, Kubota, Tifermec. W ofercie firmy możemy wyróżnić szorowarki kompaktowe, prowadzone ręcznie, szorowarki step-on czy szorowarki z fotele operatora. W Fortech można zamówić profesjonalne myjki parowe, które można wykorzystać do doczyszczania rozmaitych powierzchni za pomocą ekologicznej, suchej pary.

Proeko24

Adres: Wiejska 8, 65-609 Zielona Góra

E-mail: biuro@proeko24.pl

Telefon: 683273482

Opis

Proeko24 – sklep internetowy z profesjonalnym sprzętem do sprzątania. W ofercie firmy można znaleźć maszyny do mycia podłóg, odkurzacze, wózki Numatic, Karcher, Kleen, Voight.

Dla kogo są myjki parowe?

Profesjonalne parownice są idealny wyborem dla tych osób, które chcą mieć nie tylko czyste mieszkanie, ale chcą również zadbać o środowisko naturalne. Po parowe urządzenia czyszczące powinny sięgnąć przede wszystkim te osoby, które zmagają się z różnego typu alergiami. Na rynku dostępne są parownice przemysłowe dla dużych firm sprzątających, jak i również niewielkie myjki parowe, które doskonale sprawdzą się w domowych warunkach.

Na jakie maszyny parowe warto postawić?

Na rynku jest wiele rzetelnych firm, które oferują wysokiej jakości myjki parowe w bardzo przystępnej cenie. Osoby, które nie wiedzą, na jakie urządzenia postawić, powinny bardzo dokładnie zapoznać się z naszym katalogiem, w którym znajdują się elektroniczne wizytówki do największych firm specjalizujących się w dystrybucji myjek parowych. W pierwszej kolejności warto postawić na funkcjonalny sprzęt, który posiada wymienne końcówki. Dzięki takim urządzeniom dokładnie wyczyścić będzie można nawet trudno dostępne powierzchnie. Szczególną uwagę należy zwrócić również na moc urządzenia, pojemność zbiornika, długość kabla i rodzaj zasilania.