Zamiatarki

Dodaj ogłoszenie

Tradycyjne zamiatanie chodnika miotłą zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego też warto postawić na profesjonalne zamiatarki. W naszym katalogu znajdą Państwo kontakt do firm, które zajmują się nie tylko dystrybucją nowych zamiatarek, ale również ich wypożyczeniem.

BKF Warszawa

Adres: Szkolna 11, 05-126 Wólka Radzymińska k/Warszawy

E-mail: biuro@bkfwarszawa.com.pl

Telefon: 509777103

Opis

BKF Warszawa – dystrybutor chemii gospodarczej i środków czystości. Firma zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą automatów do mycia posadzek, szorowarek, polerek, odkurzaczy, zamiatarek oraz artykułów do sprzątania ręcznego.

IZI Sklep

Adres: Wrząca 64 , 76-251 Kobylnica

E-mail: info@izi.sklep.pl

Telefon: 787238823

Opis

IZI Sklep – sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu, a także środków chemicznych do sprzątania. Oferta jest naprawdę szeroka. Jeżeli chodzi o maszyny czyszczące sklep oferuje odkurzacze profesjonalne, automaty czyszczące, szorowarki i polerki, zamiatarki, pady, myjki parowe profesjonalne, parownice przemysłowe. Sklep promuje także własną wypożyczalnię automatów szorujących, odkurzaczy profesjonalnych, oraz szorowarek jednotarczowych do podłog.

Maszynymyjace.eu

Adres: Królewiecka 195, 82-300 Elbląg

E-mail: biuro@bh-bas.com.pl

Telefon: 552331882

Opis

Maszynymyjace.eu – serwis z Elbląga z bogatą ofertą maszyn czyszczących. Za pośrednictwem strony internetowej Maszynymyjace.eu można zamówić szorowarki automatyczne i jednotarczowe, myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe, urządzenia parowe czyszczące, wózki serwisowe. Można także zamówić maszyny używane w dobrym stosunku jakości do ceny.

Tanie Szorowarki

Adres: Drogowców 7, 39-200 Dębica

E-mail: tanie-szorowarki@o2.pl

Telefon: 606353028

Opis

Tanie Szorowarki – firma oferuje maszyny do czyszczenia podłóg, używane Karcher, Hako, Nilfisk, Comac. W ofercie możemy wyróżnić tanie szorowarki kompaktowe jednotarczowe, szorowarki prowadzone ręcznie, szorowarki prowadzone z trakcją jezdną, a także szorowarki z fotelem operatora. Przedsiębiorstwo prezentuje 3 solidne odkurzacze piorące do profesjonalnego użytku oraz polerki i zamiatarki.

ASC PRO

Adres: Działdowska 30, 51-427 Wrocław

E-mail: biuro@asc-pro.pl

Telefon: 609982997

Opis

ASC PRO – autoryzowany partner Karcher z Wrocławia. W sklepie można zakupić maszyny czyszczące, takie jak myjki ciśnieniowe, odkurzacze, szorowarki, zamiatarki. Firma oferuje także wypożyczalnię maszyn, tj: odkurzacze piorące, przemysłowe, myjki wysokociśnieniowe zimnowodne, szorowarki kompaktowe i jednotarczowe, oraz zamiatarki i parownice Karcher.

Vista Polska

Adres: Działkowa 90 lok. U/08 , Pruszków 05-800

E-mail: biuro@vistapolska.pl

Telefon: 519158712

Opis

Vista Polska – dystrybutor maszyn czyszczących. W ofercie można znaleźć bogatą ofertę automatów szorujących, zamiatarek, odkurzaczy, myjek ciśnieniowych, oraz szorowarek jednotarczowych. Serwis maszyn z zasięgiem ogólnopolskim do Państwa dyspozycji. Zapraszamy.

Viper Cleaning

Adres: 3 maja 8 , 05-800 Pruszków

E-mail: biuro@vipercleaning.com

Telefon: 482273837

Opis

Produkty Viper od 2010 zostały także wprowadzone do Polski. W ich skład wchodzą odkurzacze profesjonalne Viper, a także maszyny czyszczące podłogi i myjące posadzki, takie jak: małe, średnie i duże automaty szorująco-zbierające, zamiatarki ręczne, szorowarki jednotarczowe jednobiegowe i dwubiegowe, wysokoobrotowe polerki jednotarczowe.

Nilfisk Polska Sp. z o.o.

Adres: 3 Maja 8 , 05-800 Pruszków

E-mail: biuro.pl@nilfisk.com

Telefon: 227383750

Opis

Nilfisk – producent maszyn czyszczących, jeden z liderów w swojej branży na świecie. W ofercie przedsiębiorstwa możemy wyróżnić solidne odkurzacze do zastosowań komercyjnych i odkurzacze przemysłowe. Z urządzeń czyszczących podłogi możemy wyróżnić automaty szorująco-zbierające, zamiatarki, szorowarki, polerki. Firma sprzedaje także mobilne myjki ciśnieniowe zimnowodne i gorącowodne.

Cleantec

Adres: Na Skraju 68 , 02-197 Warszawa

E-mail: biuro@cleantec.com.pl

Telefon: 501147060

Opis

Cleantec – sklep zawiera maszyny do mycia podłóg prowadzone oraz z siedzeniem dla operatora. W ofercie można także znaleźć zamiatarki, szorowarki i polerki jednotarczowe, odkurzacze piorące. Można również zamówić maszyny parowe, a dokładniej parownice do wszechstronnego zastosowania.

Do Sprzątania

Adres: Marii Zientary-Malewskiej 26, 10-302 Olsztyn (oddziały w całej Polsce)

E-mail: info@agapit.pl

Telefon: 606326896

Opis

Do Sprzątania – sklep internetowy z automatami do mycia posadzek i maszynami do mycia podłóg. W ofercie znajdują się także maszyny parowe, zamiatarki, szorowarki czy polerki. W sklepie można także kupić odkurzacze piorące, przemysłowe i profesjonalne.

Czym tak naprawdę jest zamiatarka?

Nowoczesna zamiatarka, to w chwili obecnej najlepsza alternatywa dla zwykłej miotły. Na rynku dostępne są ręczne i spalinowe zamiatarki, dzięki którym można z podłoża wydobyć nawet najmniejsze drobinki piachu i wszelkie zanieczyszczenia. Profesjonalne zamiatarki wyposażone są w specjalny kosz na odpady, dzięki któremu znacząco skraca się czas pracy i co najważniejsze, praca nie jest już tak monotonna. Poszczególni producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej niezawodne zamiatarki do kostki brukowej albo urządzenia do chodników asfaltowych. Nowością są modele, które przeznaczone są do zbierania opadłych liści. Jest to idealny sprzęt, dla osób, które chcą mieć na swojej posesji porządek.

Spalinowe zamiatarki

Spalinowa zamiatarka jest najlepszym wyborem dla profesjonalnych firm sprzątających. Urządzenia tego typu zaprojektowane zostały do pracy na dość dużych terenach użytkowych. Największą zaletą spalinowych zamiatarek jest olbrzymia wydajność pracy, duża moc i spora szerokość robocza, dzięki czemu jednorazowo można wyczyścić większy obszar. Inwestując w nową zamiatarkę warto zwrócić uwagę na wytrzymałość szczotki, ponieważ w dużej mierze to właśnie od niej zależy funkcjonalność sprzętu i jego żywotność. Warto zwrócić uwagę także na ergonomiczny uchwyt oraz na pojemność kosza.