Odkurzacze centralne, profesjonalne i przemysłowe

Dodaj ogłoszenie

Firmy sprzedające odkurzacze chcą przyciągnąć do siebie coraz większą liczbę potencjalnych klientów, dlatego też co roku oferują nowe modele swoich urządzeń. Porządny odkurzacz przemysłowy to niezastąpiony pomocnik przy sprzątaniu hoteli, magazynów, hali produkcyjnych albo większych pomieszczeń biurowych. Profesjonalne odkurzacze przemysłowe bez żadnego większego problemu poradzą sobie w utrzymaniu idealnej czystości na maszynach produkcyjnych, które zabrudzone są pyłem i wieloma innymi odpadami poprodukcyjnymi.

Multi-matic.pl

Adres: Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn

E-mail: info@multi-matic.pl

Telefon: 508017831

Opis

Multi-matic.pl – firma, której założycielem jest Robert Szacherski z Olsztyna. Start firmy w 2009 roku. Oficjalny, polski dystrybutor parownic przemysłowych i myjek parowych profesjonalnych włoskiego producenta Tecnovap. Przedsiębiorstwo zajmuje się także sprzedażą maszyn czyszczących dla klientów z całej Polski: https://multi-matic.pl/k/urzadzenia-czyszczace/maszyny-czyszczace/ Parownice Tecnovap Parownice mają szerokie zastosowanie w przemyśle mechanicznym, spożywczym (czyszczenie linii produkcyjnych i przenośników […]

Do Porządku

Adres: Nad Jarem 4, 10-900 Olsztyn

E-mail: info@doporzadku.pl

Telefon: 48508017831

Opis

Do Porządku – jest to profesjonalny serwis z ofertą na całą Polskę, gdzie można zamówić profesjonalne maszyny czyszczące do mycia podłóg drewnianych, sportowych czy sklepowych. W ofercie można wyróżnić maszyny kablowe, bateryjne oraz samojezdne do czyszczenia podłogi oraz posadzki. Nasza marka zajmuje się także sprzedażą szorowarek i polerek (froterek) do podłóg. Oferta maszyn czyszczących: https://doporzadku.pl/k/maszyny-czyszczace/ […]

Myjki.biz

Adres: Nad Jarem 4, Olsztyn 10-900

E-mail: info@myjki.biz

Telefon: 48508017831

Opis

Myjki.biz – polski dystrybutor, który w swojej ofercie posiada parownice przemysłowe i parownice profesjonalne włoskiego producenta Tecnovap. Myjki parowe dostępne w ofercie można wykorzystać w wielu branżach, które wymagają systematycznego sprzątania. Oferta parownic: https://myjki.biz/k/parownice/ Najważniejsze branże, gdzie myjki parowe znajdą swoje zastosowanie: Zakłady spożywcze: czyszczenie piecy piekarniczych i linii produkcyjnych, dezynfekcja kratek ściekowych, usuwanie tłuszczów, […]

Prodis

Adres: Cieplicka 4 , 60-472 Poznań

E-mail: prodis@prodis.com.pl

Telefon: 509828661

Opis

Prodis – na stronie firmowej można zamówić środki czystości, urządzenia i maszyny czyszczące, szorowarki, polerki, odkurzacze, odświeżacze powietrza czy zawieszki zapachowe.

Horeca-Serwis

Adres: Wschodnia 18 , 05-075 Warszawa Wesoła

E-mail: biuro@horecaserwis.pl

Telefon: 503193796

Opis

Horeca-Serwis – sklep online z maszynami czyszczącymi. Oferuje także własną wypożyczalnię maszyn w dobrej i atrakcyjnej na rynku cenie.

BKF Warszawa

Adres: Szkolna 11, 05-126 Wólka Radzymińska k/Warszawy

E-mail: biuro@bkfwarszawa.com.pl

Telefon: 509777103

Opis

BKF Warszawa – dystrybutor chemii gospodarczej i środków czystości. Firma zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą automatów do mycia posadzek, szorowarek, polerek, odkurzaczy, zamiatarek oraz artykułów do sprzątania ręcznego.

IZI Sklep

Adres: Wrząca 64 , 76-251 Kobylnica

E-mail: info@izi.sklep.pl

Telefon: 787238823

Opis

IZI Sklep – sklep internetowy zajmujący się sprzedażą sprzętu, a także środków chemicznych do sprzątania. Oferta jest naprawdę szeroka. Jeżeli chodzi o maszyny czyszczące sklep oferuje odkurzacze profesjonalne, automaty czyszczące, szorowarki i polerki, zamiatarki, pady, myjki parowe profesjonalne, parownice przemysłowe. Sklep promuje także własną wypożyczalnię automatów szorujących, odkurzaczy profesjonalnych, oraz szorowarek jednotarczowych do podłog.

ARMA

Adres: Brzozowa 2 , 49-130 Tułowice

E-mail: arma@arma.biz.pl

Telefon: 604066511

Opis

ARMA – firma oferująca wynajem maszyn czyszczących posadzki. W przystępnej cenie można wypożyczyć szorowarki, polerki i odkurzacze.

Celmax Sp. z o.o.

Adres: Jagiellońska 59/65, 42-200 Częstochowa

Telefon: 601427256

Opis

Celmax Sp. z o.o. – lider w województwie śląskim w branży maszyn czyszczących. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1987 r i nieprzerwanie oferuje profesjonalny sprzęt do sprzątania. Istnieje możliwość dojazdu do klienta i prezentacji funkcjonowania maszyny czyszczącej w praktyce. Filarem oferty stanowią urządzenia Viper: maszyny sprzątające, odkurzacze profesjonalne, szorowarki, polerki oraz dmuchawy.

Numatic Hearson

Adres: Morska 232, 81-006 Gdynia

E-mail: biuro@haerson.pl

Telefon: 609133034

Opis

Numatic Hearson – dealer angielskiego producenta Numatic. W serwisie można znaleźć profesjonalne urządzenia czyszczące. Firma oferuje doradztwo, obsługę zamówień i serwis urządzeń. Przedsiębiorstwo sprzedaje automatyczne maszyny czyszczące, szorowarki do podłóg i posadzek, solidne wózki do sprzątania, wózki hotelowe, profesjonalne odkurzacze przemysłowe i piorące. Produkty można zamówić w bardzo dobrym stosunku jakości do ceny.

Oryginalne odkurzacze profesjonalne

Nowoczesne odkurzacze profesjonalne od renomowanych producentów można wykorzystać także do zbierania oleju i wody. Niektóre urządzenia oferują nawet kompleksowe pranie ekstrakcyjne. W naszym katalogu internetowym znajdą Państwo namiar do największych na rynku firm, które oferują odkurzacze profesjonalne do pracy na sucho i na mokro. Po niezawodne odkurzacze przemysłowe powinny sięgnąć nie tylko firmy sprzątające, ale również właściciele większych obiektów przemysłowych, usługowych i warsztatowych. Przemysłowe odkurzacze mogą pochwalić się nie tylko wydłużonym okresem eksploatacji w trudnych warunkach, ale również bardzo dużą wydajnością zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę zwykłe, centralne odkurzacze komercyjne.

Dzierżawa profesjonalnych odkurzaczy

Profesjonalny odkurzacz nie należy do najtańszych wydatków, dlatego też warto sprawdzić rzetelne firmy oferujące wypożyczenie odkurzaczy. Dla wielu przedsiębiorców dzierżawa może okazać się bardzo wygodnym i komfortowym rozwiązanie, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo gotówki.