Niezawodna szorowarka Viper LS 160 do zadań profesjonalnych

5 września 2019

Szorowarka do podłóg Viper LS 160 to wysokiej jakości urządzenie czyszczące, które poradzi sobie nie tylko z czyszczeniem dywanów i wykładzin, ale również z szorowaniem podłóg twardych. Praktycznie wszystkie maszyny z serii LS charakteryzują się platformową budową, dlatego też mogą zapewnić nie tylko wysoką jakość, ale również bardzo przystępne ceny.

Solidność i niezawodność na pierwszym miejscu

Szorowarki do podłóg Viper LS 160 są niezawodne i bardzo wytrzymałe, dzięki czemu poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Nowoczesne szorowarki marki Viper od wielu lat korzystają z zaawansowanych technologii firmy Nilfisk, dzięki czemu są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W każdym standardowym wyposażeniu znajduje się solidna szczotka, trzymak pada i zbiorniczek z zestawem montażowym, dzięki czemu po otrzymaniu nowego sprzętu od razu można przystąpić do pracy.

viper ls 160

Na jakie wyposażenie opcjonalne warto postawić?

Do szorowarek Viper LS 160 w każdej chwili można dokupić dodatkowe wyposażenie, które nie tylko ułatwia i poprawia komfort pracy, ale również znacząco zwiększa funkcjonalność samego urządzenia. W pierwszej kolejności warto dokupić specjalny zestaw odpylający, dzięki któremu raz na zawsze będzie można pozbyć się problemu z pyleniem.

Przy wielu pracach przydać może się także wytwornica piany i specjalna szczotka do szamponowania. Przy bardzo trudnych do usunięcia plamach przydać może się również dodatkowe obciążenie (5,75 kg).

zastosowanie szorowarki viper ls160

Sprawdź firmy sprzedające szorowarki

Gdzie sprawdzi się szorowarka?

Nowoczesna szorowarka Viper LS 160 doskonale poradzi sobie z renowacją płytek, gresu i na powierzchniach betonowych. Jest to idealny sprzęt również dla tych osób, które chcą przywrócić pierwotny blask wykładzinie i dywanom wykonanym z wielu różnych materiałów. Profesjonalne pralnie od wielu lat korzystają z tego sprzętu do szorowania runa. Gruntowne czyszczenie dywanów nie jest prostym zadaniem, dlatego też warto postawić na porządne detergenty i niezawodne maszyny szorujące.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 - opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *