Maszyny parowe

Parownice TECNOVAP – niezawodne myjki parowe z Włoch!

Tecnovap to rzetelna i godna polecenia firma włoska, która od 1985 roku oferuje swoim klientom wysokiej jakości parownice profesjonalne i przemysłowe. Firma cały czas się rozwija i nieustannie podąża za wszelkimi nowinkami w branży parowych urządzeń czyszczących, dlatego też co roku jest w stanie zaproponować swoim klientom coraz doskonalsze maszyny parowe.

(więcej…)

Czyszczenie srebra i platerów domowymi sposobami

Czyszczenie srebra i platerów wydaje się być niezwykle skomplikowane. Zanim jednak sięgniemy po drogie preparaty wypróbujmy domowe sposoby. Dzięki nim w błyskawicznym tempie wyeliminujemy nawet rozległe zabrudzenia, a tym samym przywrócimy pierwotny blask danej powierzchni. Plusem jest fakt, że stworzenie własnej mieszanki czyszczącej jest tanie i szybkie. Istotne jest jedynie to, aby zaopatrzyć się w niezbędne składniki. Sprawdzą się one w przypadku, gdy nalot nie jest zbyt gruby.

(więcej…)

Czyszczenie mosiądzu – 5 sprawdzonych sposobów

Przedmioty wykonane z mosiądzu mogą prezentować się efektownie, a zarazem ekskluzywnie. Niestety wraz z upływem czasu powierzchnia może stracić swój pierwotny wygląd. Wszelkie zabrudzenia odbierają jej urok, a także nieprzeciętny charakter. Czyszczenie mosiądzu nie jest jednak tak proste, jak mogłoby się wydawać. Z pewnością nie należy stosować agresywnych preparatów czyszczących, które mogłyby spowodować trwałe deformacje. Zamiast nich postawmy na domowe metody, które cechują się wysoką skutecznością.

(więcej…)

Jak dokładnie wyczyścić ceramiczną płytę gazową?

Powierzchnie ceramiczne cieszą się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko w nowoczesnych, ale również i klasycznych aranżacjach wnętrz. Aby ceramiczne płyty gazowe prezentowały się bardzo okazale nawet po wielu latach użytkowania pamiętać należy o rzetelnym i systematycznym czyszczeniu. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych osób, które chcą dowiedzieć się jak wyczyścić ceramiczną płytę gazową?

(więcej…)

Myjka parowa Gal 8 bar Tecnovap [OPINIA]

Jednofazowa parownica profesjonalna Gal 8 bar Tecnovap cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również za granicą, dlatego też warto dokładnie jej się przyjrzeć. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które poszukują niezawodnej myjki parowej do zadań specjalnych, ale nie wiedzą, na jaki sprzęt postawić i na które elementy warto zwrócić szczególną uwagę.

(więcej…)

Myjka parowa Baby Eco 5 bar Tecnovap [OPINIA]

Baby Eco 5 Bar Tecnovap to jednofazowa parownica, która doskonale sprawdzi się nie tylko w domowych warunkach. Myjka parowa wyposażona jest w niezawodny odkurzacz do zbierania na sucho i mokro oraz w nowoczesny system filtra z separatorem. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać największe zalety myjki parowej Baby Eco 5 Bar i dowiedzieć się jednocześnie do jakich prac warto wykorzystać ten sprzęt.

(więcej…)

Myjka parowa Steam Tech 10 bar Tecnovap [OPINIA]

Duże, profesjonalne myjki parowe, to urządzenia przeznaczone wyłącznie do zastosowań przemysłowych. Maszyny te nie nadają się np. jako wyposażenie mobilnych warsztatów, ale doskonale sprawdzą się w warsztatach, halach i myjniach stacjonarnych. Takim właśnie urządzeniem jest myjka parowa Steam Tech 10 bar Tecnovap, która – w zależności od wariantu – sprawdzi się w wielu różnych zastosowaniach.

(więcej…)

Maszyna parowa – zastosowania myjek parowych

Myjki parowe już od co najmniej kilku lat podbijają serca Polaków. Rynek zgłasza coraz większy popyt na nie, dostrzegając ich skuteczność, innowacyjność i niezaprzeczalne walory ekologiczne. Najtańszą profesjonalną myjkę można kupić w cenie 1500 złotych. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę fakt, że wciąż mamy tu do czynienia ze sprzętem dla użytkowników domowych.

Bardziej wyspecjalizowany a – co za tym idzie – profesjonalny sprzęt, to rozbudowane myjki parowe, których zastosowanie jest znacznie bardziej złożone. W tej grupie znajdują się zarówno małe myjki, kupowane najchętniej przez niewielkie hotele, bądź restauracje, jak również zaawansowane, trójfazowe maszyny parowe wysokociśnieniowe wykorzystywane w przemyśle. Sprawdźmy zatem, jakie jest zastosowanie myjek parowych.

(więcej…)