Myjka parowa Evo Blue 24/7 6 bar Tecnovap [OPINIA]

23 września 2019

Myjki parowe o ciśnieniu roboczym 6 bar, to zwykle kompaktowe urządzenia, które sprawdzą się w mniejszych warsztatach, mobilnych myjniach samochodowych i w wielu innych punktach, w których szczególną rolę kładzie się na mobilność urządzenia. Takim właśnie sprzętem jest myjka Evo Blue 24/7 6 bar Tecnovap.

Zaawansowana rodzina kompaktowych produktów

Parownica Evo Blue 24/7 wchodzi w skład całej serii urządzeń czyszczących, opartej na modelach Base, Water, Det i wspomnianym 24/7.

Model ten łączy w sobie wszystko, czego można oczekiwać od tego typu myjek:

  • ciekawy design,
  • łatwe przenoszenie z miejsca w miejsce,
  • możliwość pracy ciągłej.

myjka parowa evo blue 24/7 6 bar

Oczywiście to nie wszystkie możliwości tego urządzenia. Najważniejsze z nich omówimy poniżej.

Jak pracować, to tylko z zestawem!

Evo Blue 24/7 6 bar Tecnovap to parowe urządzenie czyszczące, które – zwykle – współpracuje z zestawem akcesoriów July, przeznaczonych dla systemów pracujących na ciśnieniu roboczym 6 bar. W skład zestawu wchodzą skrobaki, przepychacze, myjki do szyb, a także lance i szczotki z mikrofibry. Przed zakupem wspomnianego zestawu akcesoriów, należy dokładnie zapoznać się z maksymalnym obsługiwanym ciśnieniem roboczym.

Dodatkowe funkcje:

  1. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz (LCD), wskazujący podstawowe parametry pracy maszyny, w tym temperaturę roboczą i poziom wody w bojlerze.
  2. Funkcja Calc – informuje użytkownika o konieczności oczyszczenia maszyny z kamienia.
  3. Licznik pracy – informuje on użytkownika o przebiegu pracy urządzenia. Dane te są szczególnie istotne w przypadku zakupu myjki używanej.
  4. Automatyczny system uzupełniania wody – Evo Blue 24/7 firmy Tecnovap posiada dwa zbiorniki, z których jeden pełni rolę kotła, a drugi zasila go bieżącą wodą. Dzięki temu użytkownik chcąc uzupełnić wodę w kotle, nie musi czekać, aż jego temperatura spadnie do akceptowalnego poziomu.
Sprawdź firmy sprzedające myjki parowe

Istotne parametry maszyny

Evo Blue 24/7 jest maszyną zasilaną napięciem jednofazowym. Moc grzałek zamontowanych w bojlerze to około 2.5 kW, co z łatwością powinno wystarczyć do czyszczenia niewielkich restauracji, warsztatów, biur itd. Pojemność bojlera maszyny to 1.5 litra. Z kolei pojemność głównego zbiornika na wodę jest dwukrotnie większa i wynosi 3 litry. W ciągu minuty maszyna emituje aż 62 gramy pary. Jej temperatura to około 160 stopni Celsjusza.

Ceny Evo Blue 24/7 nie są zazwyczaj podawane na stronach polskich dystrybutorów tych maszyn. W tym celu, aby poznać koszt należy napisać prośbę o wycenę urządzenia parowego. Multimatic robi to bardzo szybko i stosunkowo tanio.

Podsumowując, mamy tu do czynienia z urządzeniem wielofunkcyjnym, które może być wykorzystywane nawet przez profesjonalne firmy sprzątające. Zaletą maszyny jest jej uniwersalność, kompaktowa konstrukcja i doskonale parametry pracy.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *