Myjka parowa Baby Eco 5 bar Tecnovap [OPINIA]

23 września 2019

Baby Eco 5 Bar Tecnovap to jednofazowa parownica, która doskonale sprawdzi się nie tylko w domowych warunkach. Myjka parowa wyposażona jest w niezawodny odkurzacz do zbierania na sucho i mokro oraz w nowoczesny system filtra z separatorem. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą poznać największe zalety myjki parowej Baby Eco 5 Bar i dowiedzieć się jednocześnie do jakich prac warto wykorzystać ten sprzęt.

Czujnik poziomu wody True Temp

W myjkach parowych bardzo częstym problemem jest zakamienianie się pływaka, dlatego też firma Tecnovap postawiła na nowoczesną technologię True Temp, która pozwala kontrolować poziom wody. System True Temp może pochwalić się wysoką efektywnością i całkowitym brakiem procesów konserwacji. Z praktycznego punktu widzenia system ten pozwala raz na zawsze zapomnieć o kamieniu i naprawdę sporo zaoszczędzić.

myjka parowa baby eco 5 bar tecnovap

Wysokiej jakości bojler

Myjki parowe Baby Eco 5 Bar Tecnovap produkowane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej (AISI 304). Warto wspomnieć również i o tym, że dzięki specjalnej technice spawania „TIG” poszczególne części połączone są ze sobą bez użycia uszczelek.

Grzałki z systemem Thermal Compact Power

Bardzo dużym atutem myjek parowych Baby Eco 5 Bar Tecnovap są także grzałki z systemem Thermal Compact Power, które posiadają nie tylko funkcję rozprężania, ale również zdolność przewodzenia maksymalnej mocy w zredukowanej przestrzeni. Największą zaletą systemu Thermal Compact Power jest ograniczenie ilości wody w bojlerze, dzięki czemu sama myjka może osiągnąć mniejsze rozmiary. Tecnovap od wielu lat stawia na poprawienie efektywności energetycznej swoich urządzeń.

Sprawdź firmy sprzedające myjki parowe

Bezpieczna i prosta obsługa

Nowoczesne myjki Baby Eco 5 Bar Tecnovap są bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu z ich potencjału może skorzystać praktycznie każdy. Firma Tecnovap bardzo duży nacisk kładzie nie tylko na skuteczność czyszczenia, ale również na bezpieczeństwo oferowanego sprzętu.

Wszystkie wytwornice parowe wyposażone są w dwa zawory bezpieczeństwa, dzięki którym korzystanie z myjki parowej jest bardzo bezpieczne.

Szerokie zastosowanie

Myjki parowe Baby Eco 5 Bar Tecnovap mogą pochwalić się bardzo szerokim zastosowaniem, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. Jest to idealny sprzęt nie tylko dla tych osób, które chcą dokładnie posprzątać swoje mieszkanie, ale również dla tych osób, które chcą zdezynfekować czyszczone powierzchnie. Dzięki parze o mocy 2kW i ciśnieniu 5 barów bez żadnego większego problemu można dokładnie umyć szyby, podłogi, płytki w łazience i wyprać dywan lub wykładzinę.

Cena parownicy Baby Eco nie jest zwykle podawana oficjalnie na stronach i sklepach polskich dystrybutorów. Po wycenę trzeba napisać lub zadzwonić. Multimatic robi to szybko i w miarę tanio.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *