Myjka parowa Gal 8 bar Tecnovap [OPINIA]

23 września 2019

Jednofazowa parownica profesjonalna Gal 8 bar Tecnovap cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również za granicą, dlatego też warto dokładnie jej się przyjrzeć. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które poszukują niezawodnej myjki parowej do zadań specjalnych, ale nie wiedzą, na jaki sprzęt postawić i na które elementy warto zwrócić szczególną uwagę.

Czym charakteryzuje się Gal 8 bar Tecnovap?

Myjka parowa Gal 8 bar Tecnovap to kompaktowe i stosunkowo niewielkie parowe urządzenie czyszczące, wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego (ABS), w którym standardowo zainstalowano natrysk gorącej wody. Parownica Gal 8 bar Tecnovap wyposażona została również w niezawodną pompkę wody, dzięki czemu nie trzeba robić przerw w pracy na uzupełnienie wodą bojlera.

myjka parowa gal 8 bar

Wystudzanie myjki i ponowne jej nagrzewanie to olbrzymia strata cennego czasu i pieniędzy. Osoby, które poszukują ekonomicznych i niezawodnych rozwiązań, powinny postawić właśnie na model Gal 8 bar Tecnovap, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Dla kogo jest myjka parowa Gal 8 bar Tecnovap?

Nowoczesna myjka parowa Gal 8 bar Tecnovap jest idealnym wyborem dla wszystkich tych osób, które poszukują tańszej alternatywy dla Tecnovap Evo 304 Water. Parownica Gal 8 bar firmy Tecnovap jest idealnym wyborem dla firm, które poszukują idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, efektywnością pracy, oryginalnym designem i przystępną ceną.

Jeżeli chodzi o cenę tego urządzenia, to na stronach polskich dostawców prawdopodobnie nie znajdziemy cennika. Trzeba napisać prośbę o wycenę maszyny. Bardzo sprawnie i tanio Gal 8 Bar można zamówić w firmie Multimatic.

Sprawdź firmy sprzedające myjki parowe

Co warto wiedzieć?

Myjka Gal 8 bar Tecnovap może pochwalić się wysokiej jakości bojlerem ze stali nierdzewnej (Steel/ABS VO), który nawet po wielu latach użytkowania w dalszym ciągu spełniać będzie swoje zadania. Dzięki wysokiemu ciśnieniu roboczemu na poziomie 8 barów i wysokiej temperaturze pary 170 stopni C myjka parowa poradzi sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Na szczególną uwagę zasługuje również wysoki wydatek pary na poziomie 3,8 kg/h, dzięki czemu parownicę można wykorzystać do czyszczenia bardzo dużych powierzchni.

Jest to idealny wybór dla centrów handlowych, szpitali, hoteli, szkół i większych magazynów. Jednofazowa parownica profesjonalna Gal 8 bar Tecnovap wbrew pozorom jest bardzo lekka (14 kg), dzięki czemu nie ma żadnych większych problemów z jej transportem i użytkowaniem. Aby zwiększyć mobilność myjki parowej, warto rozważyć zakup specjalnego wózka Arena/Antares. Taki zestaw przypadnie do gustu profesjonalnym firmom sprzątającym, które chcą świadczyć kompleksowe usługi czyszczenia na światowym poziomie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 - opinie, średnia opinia: 4,50 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *