Parownice TECNOVAP – niezawodne myjki parowe z Włoch!

10 listopada 2020

Tecnovap to rzetelna i godna polecenia firma włoska, która od 1985 roku oferuje swoim klientom wysokiej jakości parownice profesjonalne i przemysłowe. Firma cały czas się rozwija i nieustannie podąża za wszelkimi nowinkami w branży parowych urządzeń czyszczących, dlatego też co roku jest w stanie zaproponować swoim klientom coraz doskonalsze maszyny parowe.

Parownica Tecnovap – co warto wiedzieć?

Tecnovap – włoski producent na rynku działa od ponad 30 lat i przez ten długi okres czasu zdołał wywalczyć sobie wysoką pozycję na rynku i grono zadowolonych klientów. Olbrzymi sukces oparty jest przede wszystkim na opatentowanych rozwiązaniach technologicznych, których próżno szukać w konkurencyjnych urządzeniach parowych.

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim technologia Thermal Compact Power, która zapewnia czterokrotnie większą efektywność grzania. Jest to w chwili obecnej najlepsza alternatywa dla tradycyjnych grzałek spiralnych.

Godna uwagi jest również technologia True Temp oraz specjalny system automatycznego napełniania bojlera, który odgrywa ważną rolę jeżeli chodzi o myjki parowe przemysłowe Tecnovap.

parownica przemysłowa

Wychładzanie i ponowne napełnianie wodą bojlera generuje naprawdę duże przerwy w pracy myjni parowych, dlatego też system automatycznego napełniania dla wielu firm jest idealnym rozwiązaniem.

Czym charakteryzują się parownice Tecnovap?

Nowoczesne parownice Tecnovap charakteryzują się wysokiej jakości bojlerem wykonanym w całości ze stali nierdzewnej. W dużej mierze to właśnie dzięki bojlerowi myjki parowe Tecnovap są w stanie wytworzyć bardzo wysoką temperaturę sięgającą nawet 180 stopni C.

Tylko w takim środowisku możliwe jest wytworzenie pary nienasyconej (pary suchej), która poradzi sobie nawet z największymi plamami i zabrudzeniami.

parownice tecnovap

Parownice Tecnovap mogą pochwalić się również elektromechanicznym kontrolerem z dynamicznym pływakiem, który ma właściwości samoodkamieniające.

W dużej mierze to właśnie ten kontroler umożliwia wytwarzanie najwyższej jakości pary. W tradycyjnych parownicach większość producentów korzysta ze statycznych systemów pomiaru ilości wody w bojlerze, dlatego też w tych urządzeniach dość szybko dochodzi do zakamienienia czujników. Dzięki dynamicznemu pływakowi problem z osadzaniem się kamienia został rozwiązany.

Niezawodne parownice profesjonalne

Firma Tecnovap w pierwszej kolejności stawia na niezawodne parownice profesjonalne, które doskonale sprawdzą się w hotelach, przedszkolach, restauracjach, gabinetach stomatologicznych i wielu innych instytucjach publicznych. To właśnie z tego sprzętu korzystają profesjonalne firmy sprzątające.

myjka parowa profesjonalna

Nowoczesne parownice marki Tecnovap charakteryzują się nie tylko innowacyjnymi technologiami, ale również najwyższej jakości częściami i podzespołami, które nie zawiodą w najmniej spodziewanym momencie.

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się niezawodne parownice Junior Star Max, Steam Tech oraz Carmen Plus.

Zobacz działanie myjki Junior Star Max podczas autodetailingu.

Urządzenia te są w stanie wygenerować bardzo duże ciśnienie (6-10 bar), dzięki czemu można poradzić sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Profesjonalne myjki parowe wyposażone są również w dodatkowe akcesoria, dzięki którym znacząco zwiększa się ich funkcjonalność.

Jakie akcesoria do parownic Tecnovap?

Do poszczególnych zadań, można wybierać specjalne węże parowe, szczoteczki albo lance, dzięki którym można znacząco ułatwić i przyśpieszyć prace. Urządzenia tego typu doskonale nadają się do prania tapicerki samochodowej i dywanów.

Jest to idealny sprzęt również dla tych osób, które chcą dokładnie wyczyścić kanały wentylacyjne albo przywrócić pierwotny blask karoserii samochodowej.

Przemysłowe parownice do zadań specjalnych

W ofercie firmy Tecnovap nie mogło zabraknąć również przemysłowych myjek parowych, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach. Parownice przemysłowe wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która może pochwalić się wysoką klasą wodoszczelności IPX.

Parownice z tej serii doskonale sprawdzą się w sektorze przetwórstwa spożywczego. To właśnie dzięki tym urządzeniom można utrzymać idealną czystość linii produkcyjnych. Jedną z największych zalet urządzeń marki Tecnovap jest to, że wszyscy klienci mogą indywidualnie skonfigurować swój własny sprzęt, dzięki czemu będą mieć 100% pewność, że przemysłowe myjki parowe zaspokoją ich indywidualne oczekiwania. Najlepsze parownice przemysłowe mogą pochwalić się mocą nawet do 40kW.

Zobacz, jak przebiega czyszczenie linii produkcyjnych?

Gdzie można wykorzystać parownice przemysłowe?

Oryginalne myjki parowe przemysłowe Tecnovap doskonale sprawdzą się w zakładach produkcji spożywczej, drzewnej, elektromechanicznej i mechanicznej. Urządzenia tego typu wykorzystywane są głównie do kompleksowego czyszczenia maszyn przemysłowych.

Sprawdź firmy sprzedające myjki parowe

Odtłuszczanie stali wcale nie jest tak prostym zadaniem, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto postawić na porządne myjki, dzięki którym można zachować idealną czystość w miejscu produkcji. Innowacyjna technologia suchej pary, duża moc urządzenia i odpowiednie ciśnienie myjki w chwili obecnej są największymi atutami niezawodnych urządzeń parowych Tecnovap.

Parownice Tecnovap – cena myjek ukryta w sklepach

Dla kupujących nieco dziwnym zjawiskiem może być fakt ukrycia cen parownic Tecnovap zarówno u polskich, jak i zagranicznych dystrybutorów. Dlaczego tak się dzieje. Pewnym jest, że myjki parowe Tecnovap to wydatek rzędu 5 000 – 20 000 PLN (w zależności od modelu parownicy). Nie chodzi jednak o cenę, która z pewnością jest wysoka.

Brak precyzowania konkretnych cen wynika z polityki cenowej producenta Tecnovap.

Producent wychodzi z założenia, że przy zakupie tak drogiego sprzętu warto skontaktować się z dystrybutorem, który dobierze najlepszą parownicę dostosowaną do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 - opinie, średnia opinia: 4,33 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *