Bissell Big Green – uznany w branży odkurzacz piorący

23 września 2019

Skuteczne pranie dywanów uzależnione jest od zastosowania współdziałających szczotek, dozowania odpowiedniej ilości płynu i kompatybilności z szeregiem akcesoriów, przeznaczonych dla konkretnych rodzajów podłoża. Warunki te spełnia Bissell Big Green – uznany w branży czyszczącej niewielki odkurzacz piorący, przeznaczony do dywanów i tapicerek.

Drift Lifter Power Brush – lepsze i skuteczniejsze czyszczenie

Odkurzacz Bissell Big Green zawdzięcza swoją skuteczność systemowi Drift Lifter Power Brush, którego działanie opiera się na synchronizacji szczotek piorących. Szczotki te podnoszą runo dywanu i szamponują go, jednocześnie zwiększając skuteczność usuwania trudnych i przywierających plam. Dzięki temu rozwiązaniu, odkurzacz ten ma wyraźną przewagę nad konkurencją, działając w sposób kompleksowy i wydajny.

Zaawansowane monitorowanie przepływu wody

Automat piorący Bissell Big Green, wyposażony został w specjalny przepływomierz, którego zadaniem jest pomiar ilości zużywanej wody a także inteligentne dozowanie detergentu. System ten informuje użytkownika o konieczności ponownego uzupełnienia zbiorników, aczkolwiek czynność tą wykonujemy dosyć rzadko, ze względu na duże, bo aż 9 – litrowe pojemniki na wodę czystą i brudną.

Rozwiązanie to pozwala również na efektywne oszczędzanie wody, co stawia Bissell Big Green w gronie urządzeń przyjaznych środowisku.

bissell big green

Łatwa i domyślna obsługa

Odkurzacz piorący Bissell Big Green charakteryzuje się prostotą obsługi, wynikającą z jego specyficznej konstrukcji. Urządzenie posiada specjalne, wysuwane ramię, za pomocą którego można łatwo sterować maszyną.

Co więcej, jego wysokość jest regulowana w sposób płynny, dzięki czemu może go wygodnie obsługiwać każda osoba, niezależnie od swojego wzrostu. Tuż przy ramieniu znajduje się przycisk natrysku, dzięki któremu użytkownik może łatwo uruchamiać i wyłączać tą funkcję w wybranych punktach pomieszczenia.

budowa odkurzacza piorącego

Podstawowe informacje dotyczące urządzenia

Bissell Big Green posiada długi, bo aż 8 – metrowy kabel zasilający. Jego moc jest stosunkowo duża i wynosi aż 1400 W. Wewnątrz urządzenia znajduje się duża ssawa o długości aż 26 cm. W ramie odkurzacza znajduje się również turbo szczotka, która charakteryzuje się zwiększoną efektywnością usuwania intensywnych zabrudzeń. W komplecie z urządzeniem Kupujący otrzymuje zestaw dedykowanych ssaw i wiele innych akcesoriów.

odkurzacz bissel big green do prania dywanów

Podsumowanie

Bissell Big Green jest odkurzaczem przeznaczonym głównie do zastosowań domowych, aczkolwiek jego rozbudowane możliwości pozwalają na wykorzystanie go także w pomieszczeniach biurowych.

Sprawdź firmy sprzedające odkurzacze
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 - opinie, średnia opinia: 4,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *