Myjka parowa Junior Star Max 6 bar Tecnovap [OPINIA]

17 września 2019

Myjki parowe pomagają nam w codziennych obowiązkach, gdyż czyszczą one nie tylko lekki brud, ale także poważne zabrudzenia. Ważne jest to, ponieważ takie myjki powodują, że oszczędzamy nie tylko ogrom czasu, ale także ogrom pieniędzy, co w przypadku firmy sprzątającej może być kluczowe w pomnażaniu przychodów. Raz kupiona myjka parowa Junior Star Max 6 bar włoskiego producenta Tecnovap pozwala nam na wyczyszczenie ogromnej ilości materiału różnego rodzaju. Poniżej przedstawimy wszystkie ”za” oraz ”przeciw” myjki parowej Junior Star Max 6 bar.

Zalety Junior Star Max 6 bar

Podstawowa wiedza, jaką powinniśmy posiąść zanim zaopatrzymy się w myjkę parową Junior Star Max 6 bar.

Niniejsza myjka ma zbiornik detergentu, jak i generuje strumień pary. Jest także standardowo wyposażona w odkurzacz, który zbiera na mokro, ma też zawór pływakowy. Jeżeli mamy taką ochotę – możemy dokupić możliwość natrysku gorącej wody pod ciśnieniem. Z pewnością będzie to dla nas świetne rozwiązanie, pozwoli na szybsze uporanie się z brudem, także z tym trudnym do usunięcia. Najczęściej tego typu myjki parowe są z powodzeniem wykorzystywane przez przedsiębiorstwa zajmujące czyszczeniem samochodów, będące przedsiębiorstwami typowo sprzątającymi albo autodealingowymi.

Jaka jest ogólna opinia na temat myjki parowej Junior Star Max 6 bar?

Myjka parowa Junior Star Max 6 bar zdaniem wielu użytkowników jest świetna jeżeli chodzi o mniejsze przedsiębiorstwa zajmujące się pielęgnacją samochodów. Dzieje się to dzięki temu, że niniejsze urządzenie parowe jest niezwykle funkcjonalne i można z niego korzystać przez długie, długie lata. Jest to myjka parowa najlepsza w swojej klasie, dlatego naprawdę warto jest z niej skorzystać i ją zakupić – nie tylko jeśli jesteśmy właścicielami firm, ale także gdy jesteśmy osobami prywatnymi.

Jej dodatkowym atutem jest oczywiście elektroniczny wyświetlacz, który znajduje się na środku obudowy. Pozwala on nam na sprawdzenie najważniejszych informacji na temat aktualnego stanu myjki parowej Junior Star Max 6 bar.

Jakie są najważniejsze techniczne parametry myjki parowej Junior Star Max 6 bar?

Jedną z większych korzyści jest to, że myjka parowa Junior Star Max 6 bar posiada odkurzacz, który może pracować zarówno na sucho, jak i na mokro. Oprócz tego czujnik wody True Temp zapobiega zakamienieniu się pływaka znajdującego się w środku myjki parowej. Ponadto warto zwrócić uwagę na to, że niniejsza myjka w trakcie pracy samodzielnie uzupełnia sobie wodę, więc nie trzeba się zupełnie o to martwić. Jeżeli chodzi o zasilanie – jest ona zasilana prądem jednofazowym. Gdy w trakcie pracy skończy nam się detergent, można go od razu dolać bez wyłączania całej myjki parowej Junior Star Max 6 bar i zatrzymywania pracy. Jest to niezwykle ważne tym bardziej gdy prowadzimy własny biznes.

Myjka parowa Junior Star Max 6 bar jako codzienny towarzysz wielu osób.

Jeżeli chodzi o myjkę parową Junior Star Max 6 bar, jest ona pomocna nie tylko dla osób prywatnych. Chętnie z niej korzystają osoby parające się sprzątaniem zawodowo – i nic dziwnego, ponieważ myjka parowa Junior Star Max 6 bar jest niemalże niezawodna, co jest niezwykle potrzebne w tym fachu. Wszelkie myjki parowe z linii Junior Star Max wykorzystują suchą parę, aby wyczyścić wszelkie zabrudzenia. Bardzo polecam myjkę parową Junior Star Max 6 bar. Dzięki niej o wiele szybciej i łatwiej sprzątniemy niemalże każde zabrudzenie na każdym materiale. Kolejną korzyścią jest to, że bardzo wysoka temperatura pary wodnej powoduje zabicie bakterii, mikroorganizmów oraz drobnoustrojów. Można powiedzieć zatem, że myjka jest bardzo higieniczna i oprócz sprzątania także dezynfekuje.

Wady Junior Star Max 6 bar

Jedną z wad jest to, że podczas zakupu myjki od polskich dystrybutorów nie mamy podanej ceny (prawdopodobnie jest to wymóg włoskiego producenta Tecnovap). Wówczas musimy szukać takich firm, które importują te myjki do Polski. Przez to tracimy czas na wyceny parownic Junior Star Max w polskich firmach.

Korzystną ofertę cenową i szybką wycenę Junior Star Max zaprezentował Multi-Matic.pl. Parownica jest dostępna od ręki, więc nie trzeba czekać nawet 30 dni na jej import z Włoch do Polski (nie każdy dystrybutor ma ją w swoim magazynie).

junior star max 6 bar

Junior Star Max 6 bar – czy polecam?

Jeżeli chodzi o myjkę parową Junior Star Max 6 bar – uważam, że spełnia ona oczekiwania co do działania tego typu maszyny. Co prawda jest ona przeznaczona do użytku profesjonalnego (w szczególności dla firm sprzątających), ale każdy z nas może z niej skorzystać nawet jak jest osobą prywatną (w szczególności sprawdzi się jako myjka parowa do samochodu). Ważne jest to, że myjkę się bardzo dobrze prowadzi i użytkuje.

Sprawdź firmy sprzedające myjki parowe
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *