Wypożyczalnia myjek parowych vs zakup parownicy. Co lepsze?

17 września 2019

Profesjonalne parownice Tecnovap nie należą do najtańszych wydatków, dlatego też w dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem cieszą się firmy, które oferują wynajem myjek parowych. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą dowiedzieć się czy bardziej opłacalna jest dzierżawa, czy też zakup własnej maszyny parowej.

Wynajem czy zakup myjki parowej?

Wypożyczalnia myjek parowych, jak i również ich zakup ma swoje zalety i wady, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej będzie dokonać słusznego wyboru. Profesjonalna wypożyczalnia myjek parowych jak łatwo się domyślić jest idealnym wyborem dla tych osób, które rzadko korzystają z tego typu urządzenia.

Z wynajmu bardzo często korzystają również firmy i klienci indywidualni, którzy chcą dowiedzieć się, czy interesujący ich sprzęt zaspokoi ich oczekiwania i sprawdzi się w konkretnych pracach. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli myjek parowych, dlatego też wypożyczenie ich na kilka dni i sprawdzenie ich możliwości jest naprawdę dobrym rozwiązaniem.

Wypożyczalnia myjek parowych – jakie korzyści?

Dla większości osób największą zaletą wypożyczalni myjek parowych jest oczywiście to, że nie trzeba mieć dużych środków finansowych, aby móc skorzystać z profesjonalnego sprzętu. Jest to idealny wybór przede wszystkim dla początkujących firm, które na starcie swojej działalności gospodarczej powinny przeznaczyć pieniądze na inne cele. Skorzystaj z wypożyczalni parowych myjek, np: Multi-matic.pl

wypożyczalnia myjek parowych

Dla wielu osób sporą zaletą wynajmu jest również to, że nie trzeba martwić się serwisem. Wszystkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne leżą zawsze po stronie wynajmującego. Jest to naprawdę bardzo wygodne i niesłychanie komfortowe rozwiązanie. Nie można zapominać również i o tym, że z wynajmu można skorzystać także wtedy, gdy nasz własny sprzęt odmówił nam posłuszeństwa i jest obecnie w naprawie.

Niestety w wielu branżach nie można pozwolić sobie nawet na najmniejszy przestój, dlatego też warto mieć pod ręką numer do profesjonalnej wypożyczalni myjek parowych.

A może zakup myjek parowych?

Z ekonomicznego punktu widzenia zakup własnego sprzętu jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy korzysta się z niego bardzo często. Wynajem co prawda jest tańszym rozwiązaniem, ale w dłuższej perspektywie czasu wcale tak nie musi być. Oferta myjek parowych na naszym rynku jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie w określonym przedziale cenowym.

Sprawdź firmy sprzedające myjki parowe

Osoby, które są zainteresowane zakupem nowego sprzętu, powinny pamiętać również i o tym, że zajmuje on nieco przestrzeni, dlatego też warto przygotować odpowiednie miejsce do jego bezpiecznego przechowywania. W przypadku wynajmu oczywiście nie ma takiego problemu. Zakup profesjonalnych myjek parowych jest najlepszym wyborem przede wszystkim dla firm sprzątających, które oferują swoim klientom kompleksowe usługi czyszczące na światowym poziomie.

W dzisiejszych czasach praktycznie każda firma może zakupić nowy sprzęt na leasing albo atrakcyjne raty, dzięki czemu nawet bez większego wkładu na starcie, można kupić porządny sprzęt, który zacznie szybko na siebie zarabiać.

Na co zwrócić uwagę wynajmując myjki parowe?

Osoby, które są zainteresowane wynajmem myjek parowych, powinny zwrócić uwagę nie tylko na poszczególne parametry danego sprzętu, ale również na wiele innych parametrów. W pierwszej kolejności warto sprawdzić, czy wypożyczalnia myjek parowych zapewnia dowóz i odbiór dzierżawionego sprzętu. Niektóre firmy zapewniają darmową dostawę jedynie w promieniu 20 km.

Przy większych odległościach trzeba dodatkowo zapłacić za dostawę. Warto korzystać z usług firm, które umożliwiają zarezerwowania parownicy na wybrane dni, dzięki czemu będzie można dokładnie zaplanować wszystkie prace. Większość wypożyczalni umożliwia swoim klientom zarezerwowanie wybranego sprzętu telefonicznie lub online, za pomocą specjalnego formularza.

Przy pierwszym zamówieniu warto wynająć parownicę wraz z doświadczonym operatorem, który objaśni jak prawidłowo korzystać z danego sprzętu, jakie środki wybrać i jak precyzyjnie czyścić poszczególne elementy. Na szczęście większość myjek parowych jest bardzo prosta w obsłudze, dzięki czemu z ich dobrodziejstwa może skorzystać praktycznie każdy.

Jak wygląda zwrot myjek parowych?

W trakcie zwrotu myjek parownic dokonuje się dokładnych oględzin urządzenia i wszystkich dołączonych akcesoriów. Odbiór zawsze potwierdzony jest podpisaniem stosownego protokołu przekazania urządzenia. Zwracane parownice i wszelkie akcesoria muszą być oczywiście wyczyszczone z brudu. Pamiętać należy również i o tym, że nie można zwrócić zakamienionej parownicy.

W przypadku zwrotu brudnego sprzętu mogą być naliczone dodatkowe koszty, dlatego też warto zwrócić na to uwagę. Koszty odkamieniania mogą wynieść nawet 150 zł. Aby uniknąć problemu należy korzystać z wody zdemineralizowanej, która dostępna jest w każdym większym markecie samochodowym. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że większość wypożyczalni myjek parowych zabezpiecza się kaucją.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *