Myjka parowa Junior Star Max 8 bar Tecnovap [OPINIA]

18 września 2019

Parownice Tecnovap w ostatnim czasie całkowicie zrewolucjonizowały jakość czyszczenia nawet bardzo trudnych zabrudzeń. Myjki parowe Junior Star Max 8 bar doskonale nadają się nie tylko do błyskawicznego i dokładnego usuwania brudu, ale również do dezynfekcji czyszczonych powierzchni. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które są zainteresowane zakupem myjki Junior Star Max 8 bar i chcą dowiedzieć się o niej nieco więcej.

Szerokie zastosowanie Junior Star Max 8 bar

Junior Star Max 8 bar to wysokiej jakości urządzenie parowe czyszczące, które doskonale nadaje się między innymi do czyszczenia karoserii samochodowej. Osoby, które na poważnie myślą o autodetailingu, powinny jak najszybciej rozważyć zakup tej niesamowitej parownicy.

Myjki marki Tecnovap idealnie sprawdzą się nie tylko w profesjonalnej myjni samochodowej, ale również do indywidualnego użytku. Wysokie ciśnienie robocze (8 barów) przekłada się oczywiście na wysoką siłę uderzenia, dzięki czemu para jest w stanie rozbić cząsteczki brudu bez ryzyka uszkodzenia lakieru.

Myjka wyposażona jest w kilka różnych końcówek, dzięki którym można wykorzystać ten sprzęt nie tylko do czyszczenia karoserii, ale również do czyszczenia szkła, plastiku, drewna, metali i betonu.

Olbrzymia uniwersalność jest jedną z największych zalet nowoczesnych myjek parowych. Junior Star Max 8 bar cieszy się dużym zainteresowaniem w salonach sprzedaży samochodów, warsztatach mechanicznych i punktach wymiany opon.

Co warto wiedzieć o 8 barowym Star Maxie?

Junior Star Max 8 bar to nowa wersja myjki parowej Junior Star Max 6 bar, która biła rekordy sprzedaży nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Jak sama nazwa wskazuje nowa odsłona różni się podwyższonym ciśnieniem o 2 bary, dzięki czemu można jeszcze skuteczniej walczyć z zabrudzeniami.

Większe ciśnienie wymusiło na producencie wzmocnienie zestawu poprzez dodanie dodatkowych metalowych pierścieni na łączeniach. Sporym atutem myjki jest również to, że jest ona zintegrowana bezpośrednio z odkurzaczem na sucho i mokro.

Takie zestaw doskonale nadaje się do kompleksowego prania dywanów, wykładzin i mebli tapicerowanych. Elektryczny wyświetlacz na bieżąco podaje dokładne informacje na temat czasu pracy oraz aktualnej temperatury pary. Jest to naprawdę bardzo przydatna funkcja zwłaszcza, jak z myjki parowej korzysta się dość często.

Czym charakteryzuje się myjka parowa Junior Star Max 8 bar?

Jednofazowa parownica Junior Star Max 8 bar wyróżnia się automatycznym systemem uzupełniania wody w czasie pracy, z którego słynie producent Tecnovap. W myjce wykorzystany jest również nowoczesny czujnik poziomu wody (True Temp), dzięki któremu ogranicza się do minimum ryzyko zakamienienia się pływaka.

Rączka pistoletu parowego wyposażona jest w stosowne przyciski, dzięki którym można w wygodny sposób sterować maszyną, bez potrzeby przerywania pracy. Jest to naprawdę bardzo wygodne i niesłychanie praktyczne rozwiązanie.

Na szczególną uwagę zasługują również rewelacyjne grzałki, które dzięki systemowi Thermal Compact Power mogą pochwalić się właściwościami samoczyszczącymi. Warto wspomnieć również i o tym, że zainteresowane osoby, mogą dodatkowo wyposażyć myjkę w natrysk gorącej wody, który skutecznie wspomaga mycie.

Ile kosztuje Junior Star Max 8 bar ?

Aby uzyskać cenę myjki parowej Junior Star Max 8 bar należy skontaktować się bezpośrednio z dystrybutorem parownic Tecnovap w Polsce, np firmą Multimatic. Myjki parowe mogą być idealne dopasowane do wymagań poszczególnych klientów, dlatego też ceny ustalane są indywidualne.

myjka parowa junior star max

Jeżeli chodzi o poprzednią odsłonę Junior Star Max 6 bar, to na portalach aukcyjnych jej cena waha się w okolicy 3200 zł. Myjki z serii Junior Star Max przeznaczone są głównie do użytku przemysłowego, ale nie oznacza to wcale, że z ich dobrodziejstwa nie mogą skorzystać klienci indywidualni. Mobilne myjki parowe są łatwe w prowadzeniu, dzięki czemu może je obsługiwać praktycznie każdy.

Wadą podczas zakupu tej parownicy jest fakt, że u niektórych dystrybutorów tej myjki nie ma dostępnej w magazynie. Ich import z Włoch może zająć nawet 1 miesiąc. Niemniej warto poczekać, jeżeli zależy nam na żywotności i bezawaryjności urządzenia.

Opcjonalne wyposażenie

Dużą zaletą myjek parowych Junior Star Max 8 bar jest również to, że w każdej chwili można dokupić do nich dodatkowe wyposażenie, dzięki któremu znacząco zwiększa się funkcjonalność parownicy. Na szczególną uwagę zasługują szczoteczki zakładane na lance parową. Do wyboru są prostokątne i okrągłe szczoteczki nylonowe, stalowe lub mosiężne.

Sprawdź firmy sprzedające myjki parowe

Osoby, które chcą pielęgnować swoje auto powinny postawić na specjalny zestaw samochodowy w który skład wchodzi: ssawka tapicerska z włosiem, ssawka szczelinowa i wysokiej jakości mikrofibra. Przy kompleksowym czyszczeniu podłogi przydać mogą się z kolei mopy parowe July. Na samym końcu warto wspomnieć o dodatkowych detergentach (Vapo Clean i Vapo Food).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 - opinie, średnia opinia: 5,00 z 5)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *